İdaremizde Bayramlaşma Programı Düzenlendi 

 
Ramazan Bayramı tatilinin sona ermesinin ardından, ilk mesai gününde Ağrı İl Özel İdaresinde bayramlaşma programı düzenlendi.
 
Programa; Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, Bem Bir Sen Ağrı İl Başkan Yardımcısı Osman Karasu, Yol-İş 2 Nolu İş Yeri Temsilcileri Cevdet Sol ve Yunus Öğe, Birim Müdürleri ile idaremiz çalışanları katıldı.
 
Bayramlaşma öncesi bir konuşma yapan Genel Sekreter Erhan Tenekeci, Ağrı İl Özel İdaresi üzerinde büyük bir sorumluluk olduğunu belirterek, "Kurumumuz,  Ağrı'nın dört bir tarafına hizmet götüren bir kurum. Ağrı İl Özel İdaresinin aracını, personelini gördüğüm zaman kendi parçamı görmüş gibi oluyorum. İlimizde ciddi bir farklılığımızın olduğunu herkes ifade ediyor ama asla rehavete kapılmadan, gevşemeden çalışmaya bu hizmete devam edeceğiz. Bizden çok hizmet bekleniyor. İmkânlarımızı, mücadelemizi, samimiyetimizi oraya koyduktan sonra başaramayacağımız hiçbir şey yok. Geçmiş bayramınız mübarek olsun. Dualarınız kabul olsun.  Ramazan bitti ama dostluğumuz, kardeşliğimiz, muhabbetimiz hiç bitmesin. Dua ve temennilerimiz bu manada. Yolumuz, ufkumuz her zaman açık olsun" ifadelerini kullandı.
 
“İlimizin kalkınması için hangi hamle ve faaliyet varsa orada Özel İdare’nin harcı var” sözleriyle konuşmasını sürdüren Genel Sekreter Tenekeci, “Halkımız bizden hizmet bekliyor. Ağrı’nın her karesi hizmet bekliyor. İdaremizin cumartesi pazarı yok. Mesaimiz 7 gün 24 saat. Biz bu prensiple çalışıyoruz. İlimizin kalkınması için hangi hamle ve faaliyet varsa orada Özel İdare’nin tuzu ve harcı var. Bu hepimizin gayretleriyle oluyor. Özel İdare’de hizmette sınır yoktur. Yol yaptık, su getirdik bitti diye bir şey yok. Standartlarımızı hep birlikte el ele vererek yükselteceğiz. Hizmetlerimiz artarak devam ediyor” dedi.
 
Konuşmaların ardından Genel Sekreter Erhan Tenekeci personelle bayramlaşarak bir süre sohbet etti.